Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.12.2020 15:49
Final Fantasy VII Remake 2 - Sephiroth
1653V

Final Fantasy VII Remake Part 2 powstaje. Aktorzy chwalą się zakończeniem prac nad sesjami motion capture

Square Enix oficjalnie nie wspomina o pracach nad Final Fantasy VII Remake Part 2, ale aktorzy odpowiedzialni za głównych bohaterów potwierdzają przygotowanie kolejnych scen. Japończycy nie marnują czasu i wciąż opracowują kolejną część oczekiwanej historii.

Square Enix w lipcu potwierdziło, że pandemia wpłynęła na prace nad kontynuacją Final Fantasy VII Remake, ale deweloperzy chcą jak najszybciej przygotować sequel. To właśnie z tego powodu tuż po świętach rozpoczął się kolejny etap prac, a Asuka Yoshikawa potwierdziła długą, czterogodzinną sesję motion capture.

Aerith oraz Sephiroth opracowali nowe sceny do Final Fantasy VII Remake Part 2, ale pojawiły się również informacje od kolejnych aktorów, którzy potwierdzili, że w następnych scenach nie zabraknie Clouda oraz Tify.

W 2021 roku otrzymamy szereg informacji o Final Fantasy XVI, ale możemy mieć nadzieję, że Japończycy skupią się także na Final Fantasy VII Remake i nie tylko wrzucą pierwszą część na kolejne platformy, ale przedstawią także konkrety dotyczące dystrybucji kontynuacji.

Źródło: https://wccftech.com/final-fantasy-vii-remake-aerith-motion-capture-actress/

Tagi: Final Fantasy VII Remake Final Fantasy VII Remake 2 Final Fantasy VII Remake Part 2 Square Enix