Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.07.2020 11:34
FFVII Remake Part 2
1743V

Final Fantasy VII Remake Part 2. Prace idą pełną parą. Square Enix chce szybko wydać sequel

Wiele osób zastanawia się obecnie, kiedy Final Fantasy VII Remake Part 2 trafi na rynek. Głos w tej sprawie zabrali sami deweloperzy ze Square Enix.

"Tworzenie Final Fantasy VII Remake Part 2 trwa pełną parą" - powiedział Yosinori Kitase ze Square Enix w wywiadzie udzielonym magazynowi Famitsu.

W rozmowie z Famitsu wziął również udział reżyser całego przedsięwzięcia, czyli Tetsuya Nomura. Twórca podkreślił, że zależy mu na dostarczeniu fanom Final Fantasy VII Remake Part 2 jak najszybciej.

"Wiemy, że wszyscy chcą prędko dostać następną odsłonę. Mamy zamiar skończyć pracę szybko. Chcemy też jeszcze podwyższyć jakość gry względem części pierwszej" - powiedział Nomura.

"Nowa historia Final Fantasy VII dopiero się zaczyna" - powiedział Yoshinori Kitase, który zapewne chce w ten sposób podkreślić, że w sequelu zobaczymy znacznie więcej odstępstw od pierwotnej fabuły Final Fantasy VII.

Deweloperzy powiedzieli w wywiadzie, że pandemia koronawirusa miała pewien wpływ na pracę studia, ale konieczność pracy zdalnej nie odbiła się negatywnie na zakładanych terminach. Niestety Square Enix nie jest jeszcze gotowe do mówienia o okienku wydawniczym dla Final Fantasy VII Remake Part 2.

Źródło: https://www.vg247.com/2020/07/21/final-fantasy-7-remake-part-2/

Tagi: ffvii ffvii remake Final Fantasy VII