Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.12.2020 13:42
V z Cyberpunk 2077
10077V

Cyberpunk 2077 zostanie szybko rozbudowany. CD Projekt RED przygotowuje graczy na pierwsze DLC

CD Projekt RED najwidoczniej nie tylko naprawia Cyberpunka 2077, ale jednocześnie trwają prace nad rozbudową gry. Polacy są pewni, że już na początku 2021 roku zostaną opublikowane pierwsze DLC do przygody z Night City.

CD Projekt RED zapowiedział przygotowanie dwóch dużych aktualizacji do Cyberpunka 2077, które znacząco poprawią działanie gry na wszystkich platformach i pliki trafią do graczy w styczniu oraz lutym. Mogliśmy sądzić, że plany dotyczące naprawy pozycji wpłyną na wcześniejsze ogłoszenie dotyczące rozbudowy Night City, ale okazuje się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Studio odpowiedzialne za produkcję otworzyło nową podstronę, na której potwierdza, że „darmowe dlcki” trafią do produkcji na początku 2021 roku. Możemy podejrzewać, że deweloperzy powiążą premierę nowych treści z oczekiwanymi aktualizacjami.

Cyberpunk 2077 pierwsze DLCKI

Jest to dobra wiadomość dla wszystkich graczy – tych przemierzających już Night City oraz zainteresowanych rozpoczęciem podróży w 2021 roku. Tytuł CD Projekt RED działa już teraz znacznie lepiej względem premiery, a na samym początku przyszłego roku poznamy najbliższe plany studia. Aktualnie nie możemy potwierdzić, jak wygląda sytuacja z między innymi sieciowym Cyberpunkiem, ale wkrótce poznamy wszystkie szczegóły.

Źródło: https://www.cyberpunk.net/pl/dlc

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077