Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.11.2020 20:52
Cyberpunk 2077 Multiplayer
1864V

Cyberpunk 2077 Multiplayer „samodzielnym produktem”. CD Projekt RED szykuje się do prezentacji nowości

Na początku przyszłego miesiąca wielu graczy wyruszy do Night City, ale możemy mieć pewność, że CD Projekt RED ma wielkie plany dotyczące tego uniwersum. Już na początku przyszłego roku powinniśmy zobaczyć sieciowy Cyberpunk 2077.

W przyszłym miesiącu odbędzie się premiera wyczekiwanego Cyberpunka 2077. Według najnowszych informacji – tytuł ma działać dobrze na konsolach poprzedniej generacji, a dodatkowo produkcja od premiery będzie pozbawiona wielkich bugów.

Od lat czekamy na debiut historii V, ale to dopiero początek atrakcji przygotowanych przez CD Projekt RED. Już wcześniej zespół zapowiedział duże, fabularne dodatki, a w sprawie sieciowej wersji gry wypowiedział się Adam Kiciński.

Szef CD Projektu na spotkaniu z inwestorami zaznaczył, że Cyberpunk 2077 Multiplayer nie jest zwykłym „trybem” to „samodzielny produkt”:

„Po pierwsze, nie nazywamy tego trybem. To osobna, dedykowana, duża produkcja. I myślimy o tym jako o samodzielnym produkcie.”

Gracze mogą oczekiwać dużego tytułu, który w pewien sposób będzie połączony z fabułą z Cyberpunka 2077, ponieważ akcje obu produktów rozgrywają się w tym samym uniwersum, ale CD Projekt chce bardzo wyraźnie zaznaczyć – to osobne gry.

„Ale z naszej perspektywy, jest to kolejna niezależna produkcja i pracuje nad nią niezależny zespół”.

Adam Kiciński zaznaczył, że CD Projekt aktualnie skupia się wyłącznie na promowaniu kampanii dla pojedynczego gracza i nie mówi o innych produktach, ale w pierwszym kwartale 2021 roku firma chce przedstawić „pewną aktualizację strategii”. To właśnie w tym czasie powinniśmy spojrzeć na Cyberpunk 2077 Multiplayer oraz pewnie usłyszymy o płatnych oraz bezpłatnych dodatkach do gry.

Źródło: https://gamingbolt.com/cyberpunk-2077-bugs-will-be-low-level-multiplayer-details-planned-for-q1-2021

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077