Iza Łęcka Iza Łęcka 29.12.2020 13:31
Titanfall Respawn
550V

Respawn Entertainment rozwija nowe IP. Twórcy pracują nad kilkoma produkcjami

Electronic Arts nie zamierza rezygnować z talentów Respawn Entertainment. W ostatnich miesiącach twórcy mogli się pochwalić kilkoma sukcesami, których nie przyćmił dyskusyjny powrót Medal of Honor. Studio odpowiedzialne za Titanfall rozwija już nowe IP.

Amerykański zespół nie może narzekać na brak obowiązków. Obecnie deweloperzy pracują nad Apex Legends, zajmują się kreacją uniwersum w świecie Gwiezdnych wojen, a także najprawdopodobniej skupiają się już nad następną odsłoną Titanall. Mimo wielu zadań, w planach jest stworzenie kolejnej marki.

W Sieci zawitało najświeższe ogłoszenie o pracę, w którym przedstawiciele Respawn Entertainment podkreślają, że planują stworzyć „mały” zespół, którego zadaniem będzie przygotowanie „zupełnie nowego IP”. W treści oferty nie znajdziemy konkretnych informacji, które mogłyby uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, czego możemy się spodziewać, jednak widać, że Amerykanie nie zwalniają tempa.

Ostatni efekt ich prac – Medal of Honor: Above and Beyond – nie charakteryzuje się zaskakująco dobrą jakością (sprawdźcie naszą recenzję), jednak nie oznacza to, że Respawn Entertainment nie chce eksperymentować. Najpewniej Electronic Arts również daje zielone światło na rozwój ekipy.

Na więcej szczegółów dotyczących gry musimy zaczekać, choć wiele na to wskazuje, że w kolejnych latach będziemy systematycznie słyszeć o przedsiębiorstwie wykupionym przez Elektroników.

Źródło: https://wccftech.com/titanfall-star-wars-respawn-entertainment-new-ip-development/

Tagi: nowe ip Respawn Entertainment titanfall