Titanfall 3 może znajdować się w produkcji. Gracze dotarli do 7 nowych bohaterów z Apex Legends

Plotka
1423V
Titanfall 3 może znajdować się w produkcji. Gracze dotarli do 7 nowych bohaterów z Apex Legends
Iza Łęcka | 29.09.2020, 12:12

Respawn Entertainment jest aktualnie jednym z najważniejszych zespołów Electronic Arts. Deweloperzy oficjalnie rozwijają Apex Legends oraz Medal of Honor: Above and Beyond, jednak według plotek pracują także nad dwoma kolejnymi projektami. Na liście znajduje się Titanfall 3.

Premiera Apex Legends zmieniła plany Respawn Entertainment. Deweloperzy nie mogli kontynuować produkcji gry osadzonej w uniwersum Titanfall, natomiast główny zespół studia zajął się rozwijaniem odnoszącego sukcesy Battle Royale.

Obecnie twórcy oficjalnie pracują nad kolejnymi sezonami do Apex Legends oraz kończą pracę nad Medal of Honor: Above and Beyond, choć według plotek powstaje już Star Wars Star Wars Jedi: Fallen Orden 2 oraz właśnie Titanfall 3.

Wiadomość o nowej grze w IP przepełnionych dużymi mechami może zaskoczyć wielu graczy, ale niezależni informatorzy, którzy specjalizują się w dostarczaniu nowinek dotyczących Apex Legends otrzymali identyczne wiadomości. Ich zdaniem Titanfall 3 nadciąga:

„Titanfall 3 istnieje naprawdę. Jestem pewien, że informatorzy mogą powiedzieć to samo, choć posiadają różne źródła. Pozytywne jest to, że niezależnie od źródeł, plotka ma dokładnie taką samą treść.”

Powyższą wiadomość opublikował Winchester, który po nagłośnieniu sprawy usunął wpis. Do jego wpisu odniósł się jednak Biast12:

„Tak, mogę potwierdzić, że część dotycząca Titanfall 3 jest "prawdziwa”.”

Wyżej przytoczony informator przedstawił najnowsze materiały z Apex Legends, które potwierdzają, że Respawn Entertainment ma w planach przynajmniej siedem nowych sezonów. W grze prawdopodobnie pojawią się następujące Legendy:

  • S7 = Valk
  • S8 = Blisk
  • S9 = Ash
  • S10 = Horizon
  • S11 = Fuse
  • S12 = Firebug
  • S13 = Husaria

Apex Legends od wielu miesięcy boryka się z kolejnymi przeciekami, które systematycznie i przed czasem ujawniają nowości dotyczące gry. Mówiąc o Titanfall 3 możemy podejrzewać, że może to być projekt we wczesnej fazie prac lub EA zdecydowało się na modyfikację tajnego shootera. Przypomnijmy, że jeszcze w maju informowano, iż nie powstaje żadna gra z uniwersum Titanfall.

Titanfall 3 może znajdować się w produkcji. Gracze dotarli do 7 nowych bohaterów z Apex Legends

Źródło: https://www.psu.com/news/rumor-titanfall-3-in-development-despite-apex-legends-focus/ https://www.resetera.com/threads/spoilers-7-future-apex-legends-characters-supposedly-leaked-leaker-also-claims-titanfall-3-is-in-development.297032/

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper