The Last Dead End jedną z ostatnich gier 2020 r. Zwiastun premierowy produkcji z Azerbejdżanu

Gry
732V
The Last Dead End jedną z ostatnich gier 2020 r. Zwiastun premierowy produkcji z Azerbejdżanu
Bartosz Dawidowski | 29.12.2020, 09:27

The Last Dead End to jedna z ostatnich konsolowych premier w tym roku. Gra właśnie wskoczyła na rynek i dorobiła się trailera.

The Last Dead End było dostępne w wersji pecetowej juz od 2018 roku. Na Steam gra przeszła jednak bez większego echa - dorabiając się zaledwie 32 recenzji użytkowników. Deweloperzy ze studia AzDimension postanowili spróbować sił również na rynku konsolowym. The Last Dead End właśnie wleciało do dystrybucji cyfrowej na PS4, Switch oraz Xbox One.

Jaki gameplay zapewnia The Last Dead End? Tytuł opisywany jest jako "gra przygodowa z elementami strzelaniny FPP i horroru". W produkcji wcielamy się w młodego naukowca, który ściera się z dziwnymi wydarzeniami związanymi z pewną starożytną religią w mieście Baku. Protagonista postanawia odkryć źródło tych anomalii, w czym mu oczywiście pomożemy. Oprócz łamigłówek The Last Dead End serwuje walki - również z bossami. Jak to wygląda w akcji na konsolach możecie się przekonać na poniższym gameplayu.

Niestety The Last Dead End nie dorobiło się jeszcze recenzji wydania konsolowego. Produkcja stworzona przez największe studio tworzące gry w Azerbejdżanie przeszła też bez większego echa na PC. Redakcja GameTyrant wystawiła tej pozycji 6/10, a oceny użytkowników na Steam są w większości (78%) pozytywne.

Źródło: własne

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper