Iza Łęcka Iza Łęcka 28.12.2020 12:46
Battefield 5 nowe mapy
1518V

Battlefield 5 mógł otrzymać znacznie więcej zawartości. DICE opracowało ponad 50 broni, map i innych elementów

Battlefield 5 nie jest już rozwijany przez DICE, choć okazuje się, że autorzy przygotowali znacznie więcej zawartości. Gracze dotarli do prezentacji broni, map czy też przedmiotów kosmetycznych, które nigdy nie znalazły się w pozycji.

W następnych miesiącach powinna odbyć się wyczekiwana prezentacja nowego Battlefielda. DICE od kilku lat skupia się na kolejnej odsłonie, więc w pewnym momencie zaprzestał rozwijania Battlefield 5. Na początku sympatycy strzelanki krytykowali deweloperów, później chcieli płacić za dodatkową zawartość, ale zespół zdecydowanie ogłosił, że zakończył prace nad produkcją z 2018 roku – obecnie usuwane są błędy, a twórcy dbają o serwery.

Okazuje się jednak, że DICE przygotowało znacznie więcej nowej zawartości. Do Battlefield 5 mogły trafić kolejne lokacje, bronie, różnego rodzaju pojazdy czy też przedmioty kosmetyczne – te pierwsze zaprezentował Eric Persson, który przez ponad 8 lat pracował dla szwedzkiego przedsiębiorstwa, natomiast od roku jest już związany z The Initiative.

Co więcej, YouTuber DANNYonPC przedstawił materiał wideo, na którym ukazuje wiele nieudostępnionych elementów z Battlefield V. Na filmie zobaczycie rozmaity oręż, pojazdy, mapy oraz także skórki, które nigdy nie trafiły do gry, ale były tworzone przez deweloperów.

Battlefield 5 - nowe mapy - arty - 1

Battlefield 5 - nowe mapy - arty - 2

Battlefield 5 - nowe mapy - arty - 3

Battlefield 5 - nowe mapy - arty - 4

Battlefield 5 - nowe mapy - arty - 5

Źródło: https://mp1st.com/news/more-than-50-battlefield-5-unreleased-weapons-maps-cosmetics-more-featured

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts