Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.12.2020 09:20
Genshin Impact
940V

Genshin Impact z wielką, zimową krainą za darmo. Twórcy oprowadzają po Dragonspine

Śnieżny region już został odblokowany w Genshin Impact, dzięki wielkiej aktualizacji 1.21. Sprawdźmy, jak obszar wygląda na gameplayu.

Gracze mogą już eksplorować górskie, pokryte śniegiem tereny z Dragonspine w Genshin Impact. Wystarczy tylko zainstalować zajmującą w przypadku wydania na PS4 ok. 6,5 GB aktualizację. IGN przygotował świetne podsumowanie informacji o tym wiecznie zmrożonym terenie.

Przede wszystkim trzeba pamiętać przy eksploracji Dragonspine o mechanizmie wychłodzenia organizmu. Chodzi o współczynnik obniżający zdrowie postaci w mroźnych obszarach nowego regionu,  a z czasem powodujący nawet śmierć bohatera. W związku z tą nową mechaniką trzeba szukać w lokacjach źródeł ciepła. W nowym obszarze nie brakuje też świeżych zadań i przeciwników.

Druga największa nowość w aktualizacji 1.21 w Genshin Impact to świeża postać, czyli Albedo - związane są z nim pewne zadania fabularne. Chińska ekipa miHoYo przygotowała nowy filmik, prezentujący tego bohatera, posługującego się żywiołem Geo.

Oprócz Albedo aktualizacja wprowadziła też do gry Ganyu, posługującą się żywiołem Cryo.Tagi: Genshin Impact miHoYo