Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 23.12.2020 13:21
God of War
1071V

God of War lub Ghost of Tsushima otrzymają serial? The Last of Us to nie jedyna filmowa produkcja Sony

Dyrektor generalny Sony Pictures - Tony Vinciquerra - oznajmił, że w przeciągu najbliższych kilku lat studio wyprodukuje 3 seriale i 7 filmów opartych na markach "niebieskich".

Sony opracowuje już od paru lat film pt. "Uncharted", a także współpracuje z HBO przy produkcji serialu The Last of Us. Jeśli myśleliście, że to jedyne marki japońskiej korporacji, które otrzymają swoją ekranizację, jesteście w błędzie.

Dyrektor generalny Sony Pictures, Tony Vinciquerra, w wywiadzie dla CNBC oznajmił, że w planach firmy jest stworzenie programu zatytułowanego "One Sony", w którego skład wejdą - przynajmniej na początku - 3 seriale oraz 7 filmów bazujących na seriach, z którymi gracze mogli zapoznać się na urządzeniach PlayStation. 

Odejmując wyżej wymienione produkcje, Sony Pictures będzie maczało palce jeszcze w 2 serialach oraz 6 filmach, a jeśli będą bazować na ekskluzywnych produkcjach, to można wręcz być pewnym, że ekranizację otrzyma jedna z najbardziej popularnych marek - God of War. Osobiście nie pogardziłbym, aby i Jin Sakai, jak i Deacon trafili na "duże ekrany".

Na więcej szczegółów będziemy musieli jeszcze długo poczekać. Nowe projekty od "niebieskich" są na wstępnym etapie prac.

Źródło: https://www.vg247.com/2020/12/23/sony-pictures-three-movies-seven-tv-shows-playstation-games/

Tagi: filmy God of War (2018) projekty Santa Monica Studio seriale Sony Interactive Entertainment