Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2020 17:37
Halo Infinite
1158V

Halo Infinite zadebiutuje wyłącznie na Xboksy Series X|S i PC? Gracze wierzą w porzucenie wersji na Xboksa One

Nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość, ale wielu graczy ma nadzieję, że 343 Industries i Microsoft szykują się do dużego ogłoszenia. W Sieci pojawiła się plotka, według której Halo Infinite nie zadebiutuje na konsoli poprzedniej generacji.

Halo Infinite podczas pierwszej prezentacji nie wyglądało najlepiej, co wywołało serię memów, a premiera produkcji została opóźniona. Wiemy już, że tytuł trafi na rynek w drugiej połowie 2021 roku, ale czy w tym czasie zagramy w pozycję na Xboksie One? Część graczy ma nadzieje, że nie.

W Sieci pojawiła się plotka, według której Halo Infinite stało się tytułem ekskluzywnym dla Xboksów Series X|S oraz PC, ale trzeba zaznaczyć – nie jest to jeszcze w żaden sposób potwierdzona wiadomość. Jeden z deweloperów rozwijających tytuł wspomniał na Linkedin, że pracuje nad pozycją, która trafi na dwie platformy.

Biorąc pod uwagę dobro projektu – ma to jak najbardziej sens. Trzeba jednak pamiętać, że Microsoft bardzo promował rozwijanie Halo Infinite na dwie generacje, więc obawiam się, że jest to wyłącznie wpadka jednego z twórców. Choć też nie ukrywam – podczas świątecznej przerwy przeczytacie na portalu mój tekst w tym temacie...

Źródło: Twitter: BigDawgMills

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft