Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.12.2020 17:11
League of Legends
851V

Twórcy LoL-a otrzymają za darmo PS5/XSX lub Switcha i spore premie

Jak podaje zagraniczny portal, wysoko położone osoby w studiu Riot Games dadzą swoim etatowym pracownikom premię wynoszącą nawet 17,5% stałego wynagrodzenia, a także dostarczą do końca następnego roku wybraną przez nich next-genową konsolę.

Riot Games pracuje już od pewnego czasu nad Ruined King: A League of Legends Story, a także ciągle dodaje nowe skórki, tudzież postacie do popularnej gry MOBA - League of Legends. Co więcej, w planach twórców jest także stworzenie MMO w uniwersum tzw. LoL-a.

Pracownicy na pewno są zmobilizowani do efektywnej pracy w przyszłym roku. A jeśli nie, to niech lepiej przeczytają najnowszego e-maila od wysoko położonych osób w ekipie, którzy oznajmili, że pełnoetatowi pracownicy otrzymają od nich masę bonusów.

Po pierwsze, deweloperzy będą mogli wybrać, jaką konsolę chcieliby mieć w swoim domu. Riot Games spełni ich zachciankę i do końca następnego roku kalendarzowego dostarczy next-gena od Sony lub Microsoftu (w grę wchodzi także Nintendo Switch) pod ich dom.

Ponadto, pracownicy otrzymają jednorazową premię wynoszącą 10% (nie napisano wprost, ale śmiało można założyć, że ich stałego wynagrodzenia) z dodatkowym 2,5% za każdy rok pracy od 2017 roku, więc jeśli ktoś jest zatrudniony w Riot Games na pełny etat od początku 2017 roku, może liczyć nawet na premię wynoszącą 17,5% stałego wynagrodzenia.

Amerykańska firma zaznaczyła także, że w 2021 roku zapewni większą elastyczność swoim deweloperom dzięki nowemu harmonogramowi pracy.

Źródło: https://venturebeat.com/2020/12/17/riot-games-will-buy-next-gen-consoles-and-10-bonus-for-all-employees/

Tagi: League of Legends premie Riot Games