Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2020 15:20
Control Ultimate Edition
2098V

Control Ultimate Edition z prezentacją nowej jakości gry na PS5. Remedy potwierdza specyfikacje

Control Ultimate Edition wciąż nie trafiło na nową generację, ale deweloperzy właśnie potwierdzili daty premier. Tytuł będzie dostępny w lutym oraz następnie w marcu. Poznajcie szczegóły i zobaczcie prezentację nowej wersji.

Nie możemy liczyć na styczniową premierę Control Ultimate Edition, ale na tytuł nie będziemy czekać do czerwca. Remedy właśnie potwierdziło, że 2 lutego odbędzie się premiera cyfrowej wersji gry, a 2 marca produkcja wyląduje na fizycznych nośnikach.

Control Ultimate Edition otrzyma na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S dwa tryby – Performance Mode zapewni 60 klatek na sekundę, a Graphics Mode zaoferuje 30 fps z ray tracingiem. Jak to wszystko wygląda? Sprawdźcie na poniższym materiale.

W swoim czasie Control Ultimate Edition wywołało spore poruszenie, ponieważ Remedy jako jedna z nielicznych firm nie oferuje możliwości przejścia z podstawowej wersji gry na ulepszoną, a nawet nie zapewni opcji przerzucenia stanu rozgrywki. Jest to oczywiście indywidualna decyzja deweloperów oraz wydawcy, ale biorąc pod uwagę komentarze społeczności, możemy mieć pewność, że sympatycy studia liczyli na inną decyzję.

Źródło: Twitter: ControlRemedy

Tagi: 505 Games Control Ultimate Edition Remedy Entertainment