Iza Łęcka Iza Łęcka 17.12.2020 11:03
Death Stranding x Cyberpunk 2077
5214V

Death Stranding x Cyberpunk 2077 oficjalnie! Kojima Productions przedstawiło nowości

Wystarczył krótki materiał i drobna wiadomość deweloperów z Kojima Productions, by fani przygody Sama Portera zaczęli oczekiwać intrygującego cross-overa. Okazuje się, że CD Projekt RED nawiązał współpracę z Japończykami. [Aktualizacja #1]

Wczoraj nie doczekaliśmy się wielkich zapowiedzi z okazji 5. urodzin Kojima Productions, jednak twórcy przygotowali nową niespodziankę. Ostatnia wiadomość na oficjalnym profilu zespołu spotkała się z pełnymi nadziei reakcjami wielu graczy, którzy wierzą, że studio pod przewodnictwem Hideo Kojimy pragnie przekazać interesującą nowinę.

Death Stranding zadebiutowało na PlayStation 4 w 2019 roku, a w lipcu tego roku odbyła się premiera na komputerach osobistych. W tytule zawitało sporo Easter Eggów związanych z innymi historiami, jednak ze względu na czas premiery, autorzy nie zaoferowali nawiązań do Cyberpunka 2077. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku polskiej pozycji, która wypełniona jest licznymi odwołaniami do pracy Kojimy – pod powyższym postem na Twitterze znajdziecie szereg materiałów, które pokazują, jak CD Projekt RED wykorzystało prace Japończyków w realiach Night City.

[Aktualizacja #1]

I mamy oficjalne ogłoszenie! W Death Stranding pojawi się zawartość z Cyberpunka 2077:

Źródło: Twitter: KojiPro2015_EN

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077