Age of Empires II: Definitive Edition otrzyma nowe DLC. Zapowiedziano Lords of the West

Gry
1029V
Age of Empires II: Definitive Edition otrzyma nowe DLC. Zapowiedziano Lords of the West
Wojciech Gruszczyk | 15.12.2020, 20:34

Microsoft właśnie zaskoczył zapowiadając rozszerzenie do drugiej części odświeżonego Age of Empires. Twórcy nie zdecydowali się na rozwijanie trzeciej odsłony, a na początku 2021 roku zaproponują graczom nowe kampanie w Age of Empires II: Definitive Edition.

Pierwsza część serii Age of Empires zadebiutowała w 1997 roku, ale w 2017 roku Microsoft zapowiedział Age of Empires IV, na który musimy jednak wciąż czekać. W międzyczasie deweloperzy zapewnili Age of Empires: Definitive Edition (2018), Age of Empires II: Definitive Edition (2019) i Age of Empires III: Definitive Edition (2020) i właśnie do produkcji z ubiegłego roku zapowiedziano właśnie dodatek.

Age of Empires II: Definitive Edition Lords of the West zadebiutuje 26 stycznia 2021 roku i rozszerzenie zapewni 2 cywilizacje (z unikalnymi jednostkami oraz technologiami, 3 kampanie (rywalizacja w Europie Zachodniej i na Morzu Śródziemnym) i 16 osiągnięć.

Trudno tak naprawdę powiedzieć, dlaczego Microsoft zdecydował się na rozwój gry, ale mimo wszystko mam nadzieję, że w przyszłym roku usłyszymy w końcu pozytywne informacje o Age of Empires IV, a nawet otrzymamy szansę zagrania w oczekiwaną od kilku lat strategię. Warto pamiętać, że nad tytułem pracuje doświadczone w gatunku Relic Entertainment.

Źródło: Twitter: AgeOfEmpires

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper