Iza Łęcka Iza Łęcka 15.12.2020 10:37
Devil May Cry 5 Vergil
814V

Devil May Cry 5 nie daje o sobie zapomnieć. Vergil trafi na kolejne platformy

Capcom przypomina sympatykom intensywnych starć o Devil May Cry 5. Od listopada Vergil był dostępny wyłącznie w next-genowym wydaniu gry, natomiast już dzisiaj wszyscy fani produkcji mogą wcielić się w nową postać. Deweloperzy zaprezentowali DLC.

W zeszłym miesiącu odbyła się premiera Devil May Cry 5 na PlayStation 5 i Xbox Series X|S (przeczytajcie naszą recenzję). Gracze na nowych konsolach mogą liczyć na płynniejszą rozgrywkę, dopracowaną grafikę z ray tracingiem czy też nowe warianty rozgrywki.

Twórcy zaoferowali dodatkowego bohatera, który od dzisiaj jest dostępny na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Grając Vergilem będzie można poznać całą kampanię, zrealizować sekretne misje oraz wkroczyć do Bloody Palace.

Najnowszy zwiastun skupia się na prezentacji zadziornego protagonisty, który jest bratem bliźniakiem Dantego, synem Spardy i Evy. Entuzjaści marki od premiery Devil May Cry 5 kierowali prośby o udostępnienie postaci, dlatego też na pewno znajdzie się część chętnych, zainteresowanych kupieniem DLC.

Vergil został wyceniony przez Capcom na 21 zł (cena z PlayStation Store), ale należy pamiętać, że dodatek zawiera wyłącznie bohatera – gracze na PS4, XOne i PC nie mogą oczekiwać innych treści oferowanych na next-genach.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom Devil May Cry 5