Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2020 16:25
Werewolf: The Apocalypse Earthblood
1058V

Werewolf: The Apocalypse Earthblood na dłuższej rozgrywce. Twórcy pokazują możliwe transformacje

Twórcy z Cyanide są gotowi na prezentację dłuższej rozgrywki ze swojej najbliższej produkcji. Werewolf: The Apocalypse Earthblood nie będzie najmocniejszą propozycją pierwszych miesięcy 2021 roku, ale możliwość zamiany w wilkołaka może sprawić, że część graczy zainteresuje się tym tytułem.

Werewolf: The Apocalypse Earthblood zadebiutuje na rynku już w lutym, ale dopiero dzisiaj otrzymaliśmy pokaz dłuższego fragmentu rozgrywki. Nie jest to raczej zaskakujące, ponieważ Cyanide nie zapewni produkcji dla każdego i trudno nie odnieść wrażenia, że tytuł to raczej budżetowa propozycja.

Gra może zapewnić przyjemne walki w roli wilkołaka, jednak ruchy postaci są dość toporne – Werewolf bardzo mocno przypomina Prototype od Radical Entertainment... Choć trzeba pamiętać, że pozycja wydawana przez Activision debiutowała w 2009 roku.

Jestem jednak pewny, że niektórzy gracze mogą być zainteresowani Werewolf: The Apocalypse Earthblood, bo możliwość transformacji wygląda ciekawie. Twórcy mogą wykorzystać tę mechanikę, by urozmaicić rozgrywkę.

Zamierzacie sprawdzić Werewolf: The Apocalypse - Earthblood? Zobaczcie jeszcze ostatni zwiastun.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bigben Interactive Cyanide Werewolf: The Apocalypse - Earthblood