Werewolf: The Apocalypse Earthblood na zwiastunie. Gracze wcielą się w wilkołaka

News
780V
Werewolf: The Apocalypse Earthblood na zwiastunie. Gracze wcielą się w wilkołaka
Iza Łęcka | 28.08.2020, 10:30

Z okazji cyfrowego gamescomu Cyanide przedstawiło światu nowy materiał promujący Werewolf: The Apocalypse Earthblood. Gracze mogą sprawdzić jak wygląda przemiana bohatera w niebezpieczną, potężną bestię.

Cyanide Studio coraz śmielej prezentuje Werewolf: The Apocalypse Earthblood, choć wciąż nie otrzymaliśmy rozbudowanego gameplayu, dzięki któremu zobaczylibyśmy jak główny bohater sprawdza się w akcji. Twórcy opublikowali zwiastun, następnie rozgrywkę, a obecnie kolejny raz możemy prześledzić materiał promujący pozycję.

Deweloperzy chętnie promują swój koncept, ale wciąż brakuje konkretnych scen, które sprawiłyby, że sympatycy RPG akcji z niecierpliwością oczekiwaliby na nową produkcję francuskiego studia. Najnowszy materiał ponownie prezentuje głównego bohatera, który natrafia na niebezpieczeństwo i jest zmuszony do przemiany.

Werewolf: The Apocalypse Earthblood będzie dostępne na samym początku przyszłego roku. Twórcy ustalili już datę premiery na 4 lutego 2021 roku, więc obecnie powinny być finalizowane wszelkie prace nad grą.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper