Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.12.2020 15:20
Genshin
624V

Genshin Impact. Nowi przeciwnicy, region i mechanika zabawy. Twórcy oprowadzają po aktualizacji 1.2

Autorzy jednej z najwspanialszych gier free-to-play w historii (na pewno w kategorii singleplayer) ogłaszają kolejne nowości, które otrzymamy w aktualizacji 1.2. Chodzi oczywiście o Genshin Impact.

Chińskie studio, odpowiedzialne za zachwalane w recenzjach Genshin Impact, zapowiedziało już pierwsze konkrety na temat aktualizacji 1.2, o czym wspominaliśmy w jednym z poprzednich newsów.

W aktualizacji 1.2 nie otrzymam tylko nowego, śnieżnego regionu Dragonspine, do eksploracji. Gra zostanie wzbogacona również o 2 świeże postacie, Albedo i Ganyu.

Po lokacjach, które czekają na nas w regionie Dragonspine oprowadzają deweloperzy w nowym filmiku. Chodzi m.in. o Starglow Cave, Wymrest Valley czy Snow-Covered Path. Chińskie studio pokazuje też w 19 minucie nagrania świeże potworki, które spotkamy w regionie Dragonspine.

W 20 minucie poniższego nagrania deweloperzy opowiadają o nowej mechanice - mroźnym klimacie. Postacie będą odnosić obrażenia w minusowych temperaturach po napełnieniu specjalnego współczynnika. W związku z tym będziemy musieli regularnie szukać ognisk i innych źródeł ciepła przy przemieszczaniu się przez mroźne tereny z regionu Dragonspine.

Aktualizacja 1.2 ma zostać opublikowana w okolicach 22-23 grudnia.

Źródło: https://screenrant.com/genshin-impact-1-2-new-characters-patch-update/

Tagi: Genshin Impact miHoYo