Cyberpunk 2077 jest „niegrywalny” na PS4 i Xbox One, więc Sony i Microsoft zwracają pieniądze

Gry
4577V
Cyberpunk 2077 jest „niegrywalny” na PS4 i Xbox One, więc Sony i Microsoft zwracają pieniądze
Iza Łęcka | 14.12.2020, 08:16

Już wczoraj pierwsi gracze korzystający z PS4 informowali o możliwych zwrotach Cyberpunka 2077, ale obecnie możemy potwierdzić, że także posiadacze gry na konsolę Microsoftu mogą oddać cyfrową wersję produkcji z Xboksa One. Amerykańska korporacja również zwraca uwagę na niezadowolenie klientów.

CD Projekt RED potwierdził sprzedaż 8 mln egzemplarzy w zamówieniach przedpremierowych Cyberpunka 2077, choć liczba ta może ulec zmianie, bowiem część sympatyków twórczości studia rezygnuje ze swoich zakupów. Już wczoraj pojawiły się sygnały od niezadowolonych użytkowników, którym udało się zwrócić produkcję na PlayStation Store, tymczasem podobne działania możemy zaobserwować w sklepie Microsoftu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na Twitterze pojawiają się wiadomości graczy, którzy twierdzą, że Cyberpunk 2077 na konsolach jest „niegrywalny”, na co reaguje pomoc techniczna, prosząc o kontakt w wiadomości prywatnej. Po wymianie kilku informacji z AskPlayStation część klientów potwierdza, że pieniądze wróciły do cyfrowego portfela. Analogiczną sytuację widzimy w przypadku wersji produkcji na sprzęty amerykańskiego giganta – gracze mogą wysłać prośbę o zwrot, która nierzadko jest uwzględniana.

CD Projekt RED na początku 2021 roku przedstawi dokładne rezultaty sprzedaży Cyberpunka 2077, dzięki czemu najpewniej poznamy szczegółową liczbę graczy, którzy zdecydowali się na tak drastyczny krok i zwrócili cyfrową wersję gry.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077.

Źródło: https://twistedvoxel.com/sony-microsoft-refunds-cyberpunk-2077/

Komentarze (155)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper