Cyberpunk 2077 otrzymał Day 1 Patch na konsolach. Aktualizacja rozwiązuje „krytyczne problemy”

Gry
5839V
Cyberpunk 2077 otrzymał Day 1 Patch na konsolach. Aktualizacja rozwiązuje „krytyczne problemy”
Wojciech Gruszczyk | 09.12.2020, 15:13

CD Projekt RED przed samym debiutem opublikował premierową aktualizację do Cyberpunka 2077. Łatka zajmuje sporo, ale ma wyeliminować wiele niedogodności, które zostały wyłapane przez deweloperów.

Pierwsi gracze mogą już biegać po Night City, w Sieci lądują kolejne materiały prezentujące rozgrywkę z Cyberpunka 2077, a redakcja IGN otrzymała już szczegóły aktualizacji premierowej. Pliki właśnie lądują na serwerach Sony oraz Microsoftu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zdaniem dziennikarzy Day One Patch zajmuje 28 GB i jest dostępny na PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksach One, Xboksach Series X|S i w tym wypadku gracze mogą liczyć na znaczące usprawnienie rozgrywki.

Twórcy zajęli się ulepszeniem stabilności, poprawieniem wydajności i eliminują krytyczne błędy związane z progresją oraz rozgrywką. To pewnie nie ostatnia aktualizacja, ale dobrze, że deweloperom udało się wydać patch przed premierą.

Japoński oddział CD Projekt RED opublikował informację o aktualizacji i zdaniem zespołu – patch 1.02 może zajmować maksymalnie 45GB. Wszystko zależy od platform i wcześniej zainstalowanych poprawek.

Warto na pewno pobrać pliki przed rozpoczęciem rozgrywki, bo choć posiadacze najnowszych konsol muszą czekać na pełną aktualizację do przyszłego roku, to jednak już teraz możecie cieszyć się ulepszoną grą.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077.

Źródło: https://www.ign.com/articles/cyberpunk-day-one-patch-ps5-xbox-series-x-s-102

Komentarze (76)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper