Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 13.12.2020 20:28
NecroCity zapowiedź PlayWay
1071V

NecroCity zapowiedziane. Nadchodzi strategia, w której zbudujemy cmentarną metropolię

Od pewnego czasu PlayWay inwestuje w inne produkcje aniżeli tylko symulatory i niekiedy są to naprawdę bardzo ciekawe projekty. Obok takiego Builders of Egypt i innych strategii, polski wydawca zapowiedział NecroCity.

NecroCity to jeden z najnowszych projektów rodzimego wydawcy słynącego przede wszystkich ze wszelkiego rodzaju symulatorów, takich jak Car Mechanic Simulator, Thief Simulator czy też Cooking Simulator.

W zapowiedzianej właśnie produkcji ekipy Gameparic wcielimy się w zarządcę mrocznego cmentarza i niczym w kultowym Dungeon Keeperze dowodzić będziemy siłami czystego zła. Naszą rolą jest zatem budowa kolejnych nagrobków, kopalni kamieni, umocnień obronnych i innych typowych dla strategii ekonomicznych budowli. 

Całość będzie miała luźny humorystyczny klimat, pozwoli na rozszerzanie cmentarnego imperium na ogromną skalę i stanie do boju o klienta na komputerach osobistych za pomocą platformy Steam. Oczywiście tytuł ten możecie dodać do listy życzeń, bo szczerze pisząc, to może być naprawdę ciekawa gierka.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC5gSn2Edxk_hMycEn0ymtOg

Tagi: Gameparic games incubator necrocity playway