Roger Żochowski Roger Żochowski 23.06.2010 13:18
Będzie Ninja Gaiden na 3DS
572V

Będzie Ninja Gaiden na 3DS

Przyznam się szczerze, że line-up tytułów zmierzających na 3DS z dnia na dzień coraz bardziej mnie zaskakuje. Mieliśmy już info o Metal Gear Solid, nowej odsłonie Resident Evil, powrocie zza grobu serii BloodRayne, teraz zaś swoje karty wyłożyło Koei Tecmo.xxxxx

 

 

Można było przewidzieć, że jeśli Koei Tecmo weźmie się za tworzenie gier na 3DS, skupi się przede wszystkim na znanych markach, które w ostatnich latach wykorzystuje na potęgę. Tym razem jednak nie mamy do czynienia tylko i wyłącznie z ponętnymi kształtami panienek z Dead or Alive, bowiem Japończycy szykują nam coś ekstra. Poniżej lista wszystkich gier, które Koei Tecmo zamierza wydać na 3DS.

 

  • Dynasty Warriors
  • Samurai Warriors 3D
  • Ninja Gaiden
  • Dead or Alive 3D

 

Mnie, jako fana slasherów osobiście najbardziej ciekawi czwarta pozycja z tej listy, choć wciąż nie wiadomo, z jakiego rodzaju grą będziemy mieli do czynienia. Warto również dodać, że wszystkie nazwy wspomnianych wyżej produkcji są tymczasowe i do premiery z pewnością się jeszcze zmienią. Pozostaje nam już chyba tylko czekać, co przyniosą kolejne dni w temacie 3DS. Zaczyna się robić naprawdę ciekawie.

Tagi: Koei Tecmo ninja gaiden