Cyberpunk 2077. Porównanie PC vs. konsole pokazuje „różne gry”

News
42210V
Cyberpunk 2077. Porównanie PC vs. konsole pokazuje „różne gry”
Wojciech Gruszczyk | 11.12.2020, 16:48

Cyberpunk 2077 zadebiutował na konsolach dwóch generacji oraz PC, ale tylko posiadacze mocnych komputerów mogą zwiedzać Night City z uśmiechami na ustach. Najnowsze porównania potwierdzają, że gracze na różnych platformach mogą doświadczać zupełnie innych wrażeń.

Na początku tygodnia przedstawiliśmy opinie pierwszych dziennikarzy, którzy ogrywali Cyberpunka 2077 na PC i wrażenia są skrajnie inne względem najnowszych testów przygotowanych po poznaniu gry na konsolach.

W Sieci pojawiają się już pierwsze konkretne porównania, które potwierdzają, że na konsolach otrzymujemy znacznie uboższą produkcję. W Cyberpunku 2077 brakuje szczegółów, w Night City natrafimy na mniej mieszkańców oraz samochodów i w zasadzie cała produkcja wygląda gorzej – szczególnie na bazowych urządzeniach Sony oraz Microsoftu.

Wczoraj prezentowaliśmy również Cyberpunka 2077 na mocnych PC (RTX 3090) i w tym wypadku zainteresowani będą zwiedzać piękne miasto, jednak trzeba mieć świadomość, że nie każdy będzie mógł cieszyć się takim tytułem. Na komputerach natraficie także na znacznie mniej błędów – różnice są wyraźne.

Jak wiadomo CD Projekt RED już pracuje, by Cyberpunk 2077 działał lepiej na PlayStation i Xboksach... Choć trzeba zaznaczyć, że dobrą decyzją jest ogrywanie tytułu na next-genach, ale oczywiście w tej sytuacji problemem może być dostępność konsol.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych