Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2020 18:24
Cyberpunk 2077 Evelny
2415V

Cyberpunk 2077 wygląda świetnie na zwiastunie i rozgrywce z RTX. Tytuł prezentuje inną jakość na PC

Cyberpunk 2077 zbiera teraz mieszane opinie od graczy na konsolach, ale jeśli możecie zagrać w produkcję na mocnym PC, to otrzymacie piękną przygodę. Zobaczcie nowe materiały, które pokazują, jak tytuł CD Projekt RED może wyglądać.

Na początku tygodnia przeczytaliście pierwsze recenzje Cyberpunka 2077 w wersji na PC, ale tytuł wygląda zupełnie inaczej na konsolach. Ostatnie fragmenty rozgrywki pokazują, że CD Projekt RED musi zająć się między innymi dopracowaniem wersji na bazowych sprzętach Sony i Microsoftu.

Jeśli jednak macie mocną stacjonarkę, to traficie do pięknego i znacznie bardziej dopracowanego Night City. NVIDIA blisko współpracowała z deweloperami, by dopieścić Cyberpunka 2077 na PC i ray tracing w tym tytule robi wrażenie. Pokaz możliwości gry zobaczycie na poniższym zwiastunie.

Sprawdźcie także gameplay, przygotowany na ultraszerokim monitorze w 4K z RT (Nvidia RTX 3080). Takie Night City chce się zwiedzać i pozostaje mieć nadzieje, że next-genowa aktualizacja do Cyberpunka 2077 zostanie opublikowana wkrótce. Jestem przekonany, że wielu graczy chętnie zwiedzi ten upiększony świat na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077