Iza Łęcka Iza Łęcka 10.12.2020 12:05
Ubisoft MAD - VMC #1
891V

Ubisoft szykuje się do zapowiedzi nowej gry. Beta produkcji pojawiła się w sklepie Microsoftu

Francuski producent i wydawca gier może już wkrótce przedstawić nowy tytuł, którą najpewniej sprawdzą zainteresowani gracze. W sklepie Microsoftu zawitała tajemnicza pozycja zatytułowana „MAD - VMC #1”, co zwiastuje nadciągającą betę.

W ostatnich tygodniach Ubisoft zapewnił trzy wielkie premiery – Watch Dogs Legion, Assassin's Creed Valhalla oraz Immortals Fenyx Rising (sprawdźcie naszą recenzję) – ale nie poprzestaje na tym, dzięki czemu już wkrótce może się pokusić o nową zapowiedź.

W sklepie korporacji z Redmond pojawiła się beta nieujawnionej produkcji, która ma trafić na Xboksy Series X|S oraz Xboksa One, choć możemy podejrzewać, że do debiutu dojdzie również na innych platformach. Jest to sportowa pozycja, która zapewni gameplay dla maksymalnie 32 graczy, a wśród szczegółów widnieje wzmianka o rozgrywce single-player.

Najwidoczniej nowość jest aktualnie testowana wewnętrznie, jednak wydaje się zrozumiałe, że deweloperzy mogą już przygotowywać pliki, by w odpowiednim momencie zmienić nazwę i zaprosić większe grono entuzjastów do rozgrywki.

Aktualnie przedstawiciele studia nie potwierdzili, czy pojawią się na The Game Awards, ale prezentacja ogłoszenia w trakcie ostatniego, branżowego wydarzenia o tak dużej skali byłaby sensowna. Już wczoraj w sklepie Microsoftu wyciekła jedna pozycja Focus Home Interactive.

Ubisoft tajna gra

Źródło: https://www.microsoft.com/en-us/p/mad-vmc-1/9n70vzd51hrf

Tagi: Ubisoft Xbox xbox one xbox series x