Iza Łęcka Iza Łęcka 09.12.2020 12:27
Xbox Cyberpunk 2077 pad
1522V

Cyberpunk 2077 już dostępny na Xboksach. Wystarczy zmienić region

Do „godziny zero” i możliwości uruchomienia historii zagłębiającej się w odmętach Night City pozostało niewiele czasu. Gracze korzystający z konsol Microsoftu, którzy nie mogą się już doczekać, a pobrali komplet plików, już poznają najnowszą produkcję CD Projekt RED. Pozostaje skorzystać z jednego tricku.

Nie ulega wątpliwości, że Cyberpunk 2077 jest jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów ostatnich miesięcy. Od pierwszej zapowiedzi minęło już osiem długich lat, w czasie których byliśmy karmieni różnego rodzaju materiałami. Szczególnie ostatnie miesiące były niezwykle intensywne dla polskich deweloperów regularnie spotykających się z fanami podczas Night City Wire. 

Przygoda V. była opóźniana wielokrotnie – ostatnie nieszczęśliwe ogłoszenie włodarzy CD Projektu sprawiło, że rozgorzała burza wśród graczy, którzy nie mogli się doczekać debiutu. Cyberpunk 2077 jednak nadszedł, już jutro każdy z nas będzie mógł uruchomić grę. Przypomnijmy, że twórcy pokusili się o zabawny Easter Egg z Johnnym Silverhandem, który zachęcał sympatyków wirtualnych doświadczeń do oczekiwania. 

Jak się jednak okazuje, do Night City możemy zawitać już teraz. Jeżeli korzystacie z Xboksa (Xboksa One lub Xboksów Series X|S) i z niecierpliwością odliczacie ostatnie godziny, wystarczy, że dokonacie zmiany regionu w ustawieniach konsoli na Nową Zelandię. Użytkownicy z tej części świata już mogą rozpocząć swobodną rozgrywkę. Miłej zabawy!

Źródło: Twitter: AndyPlaytonic

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077