Iza Łęcka Iza Łęcka 09.12.2020 12:03
Cyberpunk 2077 V na żółtej okładce
4316V

Cyberpunk 2077 na gameplayu z PS5, RTX 3090 oraz XSX. Zobaczcie grę w różnych wersjach

Wielu graczy, którzy postanowili wkroczyć do Night City w wersji na platformie PlayStation czy Microsoftu, czekało na ten moment. Po całej serii recenzji i publikacji screenów, zaprezentowano gameplayu z Cyberpunka 2077. Sprawdźcie szczegóły.

Po emocjonującym premierowym zwiastunie, przyszedł czas na udostępnianie fragmentów rozgrywki z konsol. Już kilka dni temu mogliście zapoznać się z naszą obszerną opinią, w której Wojtek pochylił się nad wieloma aspektami funkcjonowania w niebezpiecznej metropolii przyszłości, tymczasem zobaczmy najnowsze filmiki.

O wersji konsolowej Cyberpunk 2077 już od dłuższego czasu jest całkiem głośno. Po informacjach ze strony włodarzy CD Projekt RED, którzy jeden z głównych powodów ostatniego przesunięcia premiery upatrywali w trudnościach z edycjami z konsol poprzedniej generacji, wielu sympatyków elektronicznej rozgrywki mogło się obawiać, co czeka nas 10 grudnia. Na PlayStation 5 i Xboksie Series X zagramy w przygodę V dzięki wstecznej kompatybilności – polscy deweloperzy jeszcze nie określili dokładnego terminu udostępnienia next-genowej aktualizacji.

Na poniższych materiałach możecie sprawdzić jakość rozgrywki z PlayStation 5, Xboksa Series X czy wersji pecetowych. Przypomnijmy, że już z rana udostępnione zostało porównanie rozmaitych ujęć Night City.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077