Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.12.2020 13:19
cyberpunk 2077 bugi
8744V

Cyberpunk 2077. Kompilacja bugów zarejestrowanych na PS4. Gameplay bez patcha Day 1

W większości recenzji Cyberpunka 2077 (póki co wyłącznie w wersji pecetowej) przewija się utyskiwanie na liczne bugi. Te niedogodności mają zostać w dużym stopniu poprawione przez patch premierowy. Jak  sytuacja wygląda na PS4?

YouTuber Michael Does Life dorwał się przed premierą Cyberpunka 2077 do sklepowej, fizycznej kopii gry w wersji na PS4. YouTuber nagrał dzięki temu trochę gameplayu z najnowszego dzieła CD Projekt RED - większość scenek pochodzi z PS4, a niektóre ujęcia zarejestrowano na PS5.

Obraz wyłaniający się z tej rozgrywki nie jest zbyt optymistyczny. YouTuber prezentuje w swojej kompilacji wiele bugów, na które natknął się w konsolowej wersji Cyberpunk 2077. Michael Does Life twierdzi przy tym, że grał z już zainstalowanym patchem premierowym, ale nie wiadomo czy można mu w tej kwestii ufać. Na tym etapie zrobił się taki chaos z aktualizacjami do Cyberpunka, że trudno się połapać, co jest aktualną łatką Day 1. Przypominam, że dopiero co wydawca gry wydał kolejną aktualizację, zajmującą kilkanaście gigabajtów - tym razem dla konsol Xbox. CD Projekt RED zapewniał, że po zainstalowaniu patcha Day 1 gra ogromnie się poprawi, więc jest szansa, że większość bugów, które widzicie poniżej, jest już nieaktualnych

Podkreślam, że wygląda na to, że zarejestrowany tutaj gameplay pochodzi z jeszcze niespatchowanej finalnie wersji gry. Warto jednak pamiętać, że recenzenci wydania z PC narzekają na występowanie w Cyberpunku 2077 licznych bugów, więc musimy się chyba pogodzić z pewną dawką błędów (miejmy nadzieję, że niewielką) w tej produkcji - nawet po zainstalowaniu patcha premierowego.

Nadal czekamy na pierwsze recenzje konsolowego wydania Cyberpunk 2077. Naszą recenzję wersji na PC znajdziecie tutaj.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCCd_KlODByy75Emnuz4Nb1Q

Tagi: bugi CD Projekt CD Projekt RED cdp red Cyberpunk 2077 humor