Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.12.2020 19:36
Johnny Cyberpunk 2077
4635V

Cyberpunk 2077. Day 1 Patch ma usunąć większość błędów i łatka zapewni „inną grę” na konsolach

CD Projekt RED nie marnuje czasu i w Sieci wylądowała jeszcze jedna aktualizacja do Cyberpunka 2077. Polacy dbają o wyeliminowanie problemów i według jednego z pracowników studia – większość bugów zostanie usunięta przez premierową aktualizację.

W Sieci pojawiają się najróżniejsze informacje dotyczące problemów Cyberpunka 2077, jednak musicie wiedzieć, że już teraz duża część błędów została usunięta. Dziennikarze rozpoczęli ogrywać produkcję na początku zeszłego tygodnia, a pierwsza łatka wylądowała na serwerach dopiero w piątek – gdy część redakcji miała już ukończoną grę, a niektórzy już pracowali nad przygotowaniem tekstów.

Miałem okazję ogrywać pozycję przed pierwszą łatką (43GB), ale również pobiegałem po Night City już po aktualizacji i mogę potwierdzić – patch usunął sporo błędów. Nadal niektóre bugi były widoczne, ale CD Projekt RED wciąż pracuje, by w dniu premiery tytuł działał jak najlepiej.

Na serwerach Microsoftu (Xbox One / Xbox Series X|S) wylądowała już kolejna aktualizacja, która zajmuje 15GB, a zdaniem jednego z deweloperów – duża część dostrzeżonych lub zgłaszanych problemów zostanie wyeliminowana przez łatkę premierową:

Gracze na konsolach powinni pobrać aktualizację przed rozgrywką – po patchu będzie to inna gra:

Przeczytajcie naszą recenzję Cyberpunka 2077.

Źródło: https://twistedvoxel.com/cyberpunk-2077-15-gb-update-bugs-fixed/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077