Iza Łęcka Iza Łęcka 09.12.2020 11:07
Google - podsumowanie roku 2020
1818V

Google podsumowuje 2020 rok. Nic smutniejszego dzisiaj nie zobaczycie

Google udostępniło podsumowanie 2020 roku, które zdradza, jakich informacji najczęściej poszukiwali internauci w ostatnich miesiącach. To również smutne przypomnienie o sytuacji na świecie, które daje nadzieję na szereg zmian rozgrywających się właśnie na naszych oczach.

2020 rok to specyficzny czas, podczas którego niemal wszyscy ludzie wystawieni zostali na ogromną próbę. Trudno powrócić do wielu pozytywnych wydarzeń, co dosadnie podsumowuje materiał Google, na którym zobaczymy ile fatalnych zdarzeń rozgrywało się w ostatnich miesiącach. Gigant branży informatycznej opublikował wzruszający materiał – choć musimy przypomnieć, że wiele firm nie pokusiło się o opracowanie podobnych bilansów, wskazując na ich negatywny wydźwięk. Włodarze Google chcieli jednak pokazać, jakie informacje pragnęli uzyskać użytkownicy w 2020 roku.

„W czasach niepewności ludzie poszukują zrozumienia i sensu. W tym roku świat pytał „dlaczego” częściej niż kiedykolwiek”.

Wyszczególnione zostały sytuacje, które miały znaczenie dla korzystających z wyszukiwarki oraz najpopularniejsze pytania, jakie zadawali ludzie z całego globu. Pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że za kolejnych 365 dni tragedie rozgrywające się obecnie pozostaną złym wspomnieniem, wyciągniemy z nich stosowne wnioski, a kolejne zestawienie będzie miało bardziej optymistyczny charakter.

Źródło: YouTube.com

Tagi: google podsumowanie podsumowanie roku