Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2020 16:57
Gears 5 Xbox Series X
1995V

Gry z Xbox Series X na rozgrywce. Sprawdźcie gameplay z Gears 5, Forza Horizon 4, Gears Tactics i więcej

Od godziny 15:00 możecie zapoznać się z naszą recenzją Xboksa Series X, jednak warto teraz sprawdzić, jak wyglądają gry ulepszone dla nowej platformy Microsoftu. Zobaczcie rozgrywkę z między innymi Gears 5 oraz Forzy Horizon 4.

Xbox Series X otrzyma na start zestaw ulepszonych gier z wciąż aktualnej generacji i na liście znajduje się wiele ciekawych tytułów. Ja dotychczas miałem okazję ograć kilka dużych produkcji i moje szczegółowe wrażenia z nowej generacji przeczytacie w recenzji.

Muszę to jednak jeszcze raz podkreślić: Microsoft zadbał o bardzo dopracowaną i ciekawą platformę, ale w ostateczności zabrakło jednego – właśnie gier. Lista wartych pozycji, które trzeba ograć będzie stale rozbudowywana, ale teraz możecie zapoznać się z kilkoma materiałami pokazującymi tytuły przygotowane z myślą o Xboksie Series X. Są to ulepszone wersje znanych pozycji.

Z tego miejsca zachęcam do zagrania w Gears 5 – mając odpowiedni telewizor wspierający 120 klatek na sekundę można dobrze się bawić w trybie sieciowym. To nie jest zupełnie nowa jakość, ale w kilku momentach wyraźnie czuć różnice w poruszaniu się bohaterów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Microsoft rozgrywka xbox Xbox Series X