Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.12.2020 15:55
Agent 47 z Hitman 3
1148V

Hitman 3 pokazuje swoje najlepsze oblicze. Zwiastun przedstawia rozgrywkę w 4K

Twórcy Hitmana przypominają światu o Agencie 47. Hitman 3 otrzymał zwiastun przepełniony rozgrywką i materiał zachęca do najnowszej gry. W produkcji trafimy do kilku ładnych lokacji, a podczas wykonywania misji wykorzystamy zróżnicowane bronie.

IO Interactive zapowiedziało już kolejną produkcję (deweloperzy opracowują Bonda!), ale zespół nie może zapomnieć o styczniowej premierze. Hitman 3 otrzymał właśnie nowy zwiastun, który skupia się na widowiskowym eliminowaniu wrogów.

W tytle raczej nie możemy liczyć na rewolucję w rozgrywce, jednak opublikowany trailer potwierdza, że podczas zabawy ponownie skorzystamy ze zróżnicowanych broni (tutaj możemy wyeliminować cel nawet paczką mąki) i jak zawsze zostaniemy zmuszeni do bardzo rozważnej rozgrywki, ponieważ Agent 47 może zostać szybko wykryty. Na materiale zobaczycie także kilka ładnych lokacji.

Nie powinniśmy w tym wypadku oczekiwać wielu zmian, ale biorąc pod uwagę, że w Hitman 3 pojawi się również opcja pobrania lokacji z Hitmana i Hitmana 2, to sympatycy serii otrzymają zawartość na wiele tygodni.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Hitman 3 IO Interactive trailer zwiastun