Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2020 16:39
Hitman 3 - trzy nowe stroje
821V

Hitman 3 ma datę premiery. Twórcy potwierdzają bezpłatną aktualizację do PS5 i Xboksa Series X

IO Interactive potwierdziło ważne informacje dla sympatyków Agenta 47. Klienci kupujący Hitmana 3 na aktualną generację bez problemu odbiorą bezpłatną wersję gry na PlayStation 5 i Xboksa Series X. Poznaliśmy także datę premiery.

IO Interactive najwidoczniej nie zamierza prezentować Hitmana 3 na Opening Night Live, ponieważ firma już teraz zdradziła ważne szczegóły dotyczące zbliżającej się premiery. Nowa przygoda Agenta 47 zostanie udostępniona 20 stycznia – debiut odbędzie się na pięciu platformach (PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One, PC).

Twórcy jednak zdają sobie sprawę, że część fanów Agenta 47 nie będzie posiadać już na początku przyszłego roku next-genów, więc deweloperzy oferują bezpłatną aktualizację:

„Na PlayStation, gdy kupisz cyfrową wersję Hitmana 3 w wersji PS4 z PlayStation Store, możesz pobrać wersję na PS5 bez dodatkowych kosztów w dniu premiery. Na konsoli Xbox, Hitman 3 korzysta z funkcji Smart Delivery, która umożliwia dostęp zarówno do tytułu z Xboksa One jak i z Xboksa Series X – jeśli jest dostępny.”

Jak widać w tym wypadku otrzymujemy kompletne informacje i możemy teraz w spokoju wyczekiwać na premierę. Autorzy potwierdzili także dwa wydania – droższe będzie zawierać sporo cyfrowej zawartości. Gracze składający zamówienia przedpremierowe mogą również liczyć na darmowe stroje.

Warto dodać, że twórcy Hitmana 3 podpisali umowę na roczną wyłączność z Epic Games. Deweloperzy potwierdzili także tryb VR, który będzie dostępny dla posiadaczy PlayStation VR.

Hitman 3 zamówienia - 1

Hitman 3 zamówienia - 2

Źródło: https://www.ioi.dk/hitman-3-pre-order/

Tagi: data premiery Hitman 3 IO Interactive