Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.12.2020 15:29
Xbox Series X Master Chief
1491V

Xbox Series X został „stworzony dla graczy”. Microsoft tworzy sny fanów

Amerykańska korporacja opublikowała nowe materiały zachęcające graczy do Xboksów Series X|S, ale tym razem Microsoft nie skupia się na samych grach. Firma postanowiła wykorzystać slogan „Power Your Dreams” i stworzyć sny kilku fanów elektronicznej rozgrywki.

W zeszłym roku Microsoft zaprezentował Xboksa Series X i przedstawił slogan „Power Your Dreams”. Korporacja postanowiła wykorzystać te słowa, by faktycznie „stworzyć” sny graczy, ale oczywiście sprawa nie była prosta.

Właśnie z tego powodu o najbardziej zaawansowane technologie nagrywania snów, a naukowcy zajęli się przeprowadzeniem eksperymentu na kilku graczach, którzy wcześniej doświadczyli rozgrywki na Xboksie Series X. Następnie nawiązano współpracę z artystami – to za ich pomocą powstały wizualizacje i efekt końcowy możemy zobaczyć poniżej.

Taika Waititi (reżyser „Jojo Rabbit”, „Thor Ragnarok”, „Thor: Love and Thunder”) stworzył projekt wykorzystując informacje przedstawione przez MoonLiteWolf. Na materiale zobaczycie, jak dane są pozyskiwane od graczy.

Warto dodać, że już w tym tygodniu możemy usłyszeć o przynajmniej jednej, ciekawej zapowiedzi, która powinna zainteresować wielu posiadaczy Xboksów Series X|S.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/12/07/powering-the-dreams-of-gamers-with-xbox/

Tagi: Microsoft Xbox xbox series x