Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.12.2020 14:31
Cyberpunk 2077 V idzie do klubu
2829V

Twórcy Cyberpunka 2077 dziękują fanom za wsparcie i kupowanie gry na GOG-u

Już w tym tygodniu gracze zapoznają się z nową przygodą CD Projekt RED. Twórcy opublikowali specjalny materiał, w którym dziękują fanom za wsparcie i zachęcają do kupowania gry na GOG-u.

CD Projekt RED nie zdecydował się na ekskluzywne sprzedawanie swojej najnowszej produkcji i Cyberpunk 2077 jest dostępny na wszystkich najważniejszych platformach. Studio postanowiło jednak podkreślić, że kupując tytuł na GOG-u – 100% kwoty trafia do rodzimej firmy.

Jak wiadomo wszystkie zewnętrzne sklepy pobierają swój procent od sprzedaży, więc od czasu do czasu CD Projekt RED zachęca graczy do sięgania po produkcje właśnie na GOG-u. Kupując produkcję w sklepie polskiego studia otrzymacie cyfrowy komiks, dodatkowy zestaw tapet i awatarów oraz plakat w jakości do wydruku.

Warto przypomnieć, że CD Projekt RED zapowiedział przygotowanie trybu New Game Plus, a w zeszłym tygodniu mogliśmy spojrzeć na efektownie wyglądającego Xboksa Series X – jeden z fanów odświeżył konsolę dorzucając na sprzęt motyw z Cyberpunka.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077