Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2020 15:36
Xbox Series X w wersji Cyberpunk 2077 zachwyca
3203V

Xbox Series X w wersji Cyberpunk 2077 zachwyca. Gracz odświeżył konsolę Microsoftu

Microsoft nie zdążył jeszcze zaprezentować specjalnych wersji Xboksa Series X, ale bryłę można bardzo łatwo odświeżyć. Jeden z graczy wykorzystał motyw znany z Cyberpunka 2077 i jego projekt wygląda fantastycznie.

Cyberpunk 2077 w przyszłym tygodniu zadebiutuje na czterech platformach (PlayStation 4, Xbox One, PC, Stadia), ale jednocześnie produkcję włączymy na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S. Według CD Projektu RED – tytuł ma bardzo dobrze działać na nowych konsolach, a ostatnie przecieki sugerują nawet rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę.

Jak wiadomo Microsoft blisko współpracuje z CD Projektem i dzięki dobrej relacji powstały specjalne wersje kontrolera oraz Xboksa One X z motywem Cyberpunka, ale aktualnie firmy nie przedstawiły odświeżonego Xboksa Series X. Jak się jednak okazuje, jeden z graczy postanowił wykorzystać swoje zdolności i znacząco zmienił wygląd urządzenia.

Nie jest to zwykła folia, a zainteresowany wyciął laserem elementy, które otrzymały odpowiedni grawer. W rezultacie części wyglądają znacznie lepiej – całość to w zasadzie nakładka na XSX. Twórca zadbał nawet o drobną zmianę wyglądu podstawki. Jestem przekonany, że wielu graczy bardzo chętnie sięgnęłoby po taki produkt.

Źródło: Twitter: GameReaper187

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077