Iza Łęcka Iza Łęcka 04.12.2020 13:31
Silverhand Cyberpunk 2077
1061V

Cyberpunk 2077 z premierową imprezą CyberNight. Organizatorzy zapowiadają niespodzianki

CD Projekt RED nie posiada możliwości zorganizowania tradycyjnych imprez, które mogłyby rozbudzić zainteresowanie graczy przed premierą Cyberpunk 2077. Nie marnując jednak okazji, nawiązana została współpraca z Twitterem. Czujcie się zaproszeni na CyberNight.

Ostatnia prosta przed wyczekiwanym debiutem nie należy do najłatwiejszych momentów dla polskiego studia. CD Projekt RED mierzy się z licznymi przeciekami oraz problemem z przedwczesnym dostarczeniem edycji kolekcjonerskich Cyberpunka 2077. Wszelkie niedogodności nie powstrzymują jednak przed hucznym świętowaniem premiery. Już kilka dni temu zapowiedziano pokaz zorganizowany przez Polsat Games, ale nie będzie to jedyna impreza zachęcająca graczy do odwiedzenia Night City.

Twórcy nawiązali współpracę z Twitterem, który został gospodarzem CyberNight. Wydarzenie rozpocznie się 10 grudnia o godzinie 0:00 (ze środy na czwartek). W trakcie transmisji deweloperzy zdradzą kulisy stworzenia tytułu, odpowiedzą na pytania fanów, nie zabraknie również prezentacji ekskluzywnych materiałów oraz niespodzianek.

CyberNight będzie ukoronowaniem wielkiej kampanii marketingowej produkcji osadzonej w futurystycznym uniwersum, choć możemy mieć pewność, że o Cyberpunku będzie głośno również w kolejnych latach. Na początku 2021 roku poznamy informacje dotyczące dodatków oraz samodzielnej pozycji oferującej rozgrywkę mutliplayer.

Źródło: Twitter: CyberpunkGame, TwitterGaming

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077