Iza Łęcka Iza Łęcka 05.12.2020 03:00
Cyberpunk 2077 Keanu Reeves
4497V

Cyberpunk 2077 w 60 fps na PS5 i Xbox Series X? CD Projekt RED zapewnił na konsolach graficzne tryby

Cyberpunk 2077 jest kolejną produkcją, która również na konsolach otrzyma różne tryby graficzne. Pierwsi gracze potwierdzają, że tytuł może działać nawet w 60 klatkach na sekundę, co powinno szczególnie ucieszyć właścicieli next-genowych urządzeń.

Cyberpunk 2077 dopiero w przyszłym roku otrzyma pełnoprawne aktualizacje do PlayStation 5 i Xboksów Series X|S, jednak CD Projekt RED zapowiedział, że pomimo braku stosownej łatki, przygoda V zadziała lepiej na nowych konsolach.

Już wczoraj informowaliśmy, że jeden z amerykańskich sklepów pomylił datę premiery i na tydzień przed debiutem rozesłał do zamawiających edycje kolekcjonerskie – to właśnie dzięki jednemu ze szczęśliwców poznaliśmy istotny szczegół dotyczący pozycji.

Cyberpunk 2077 na konsolach otrzyma dwa tryby graficzne: będzie można dokonać wyboru pomiędzy jakością lub płynnością rozgrywki. Zgodnie z relacją, w „Performance” tytuł ma działać znacznie płynniej względem „Quality”. Daniel Sampaio nie potwierdza dokładnych wyników, jednak informuje, że historii w Night City możemy doświadczyć przynajmniej w 60 klatkach na sekundę.

Jak wiemy, Cyberpunk 2077 zmierza na konsole dwóch generacji oraz na PC, dlatego też sympatycy prac CD Projekt RED mogą spodziewać się zróżnicowanych wrażeń, w zależności od posiadanego sprzętu.

Źródło: Twitter: DanXcel

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077