Panele PS5 można personalizować. Sony potwierdza ważny szczegół dotyczący gwarancji

News
3077V
Panele PS5 można personalizować. Sony potwierdza ważny szczegół dotyczący gwarancji
Wojciech Gruszczyk | 04.12.2020, 16:59

Sony nadal nie zaprezentowało własnych paneli do PlayStation 5, dzięki którym moglibyśmy odświeżyć wygląd konsoli nowej generacji, ale okazuje się, że gracze mogą swobodnie upiększać sprzęt. Japoński producent potwierdził istotny szczegół dotyczący gwarancji.

Jeszcze przed premierą PS5 pojawiły się informacje o dodatkowych panelach do konsoli Sony. Japończycy wciąż nie zaprezentowali zestawów, a jednocześnie korporacja blokuje możliwość sprzedawania produktów przygotowywanych przez zewnętrzne firmy.

Gracze jednak chętnie wyciągają panele i całkowicie zmieniają wygląd PlayStation 5. Teraz jednak możemy potwierdzić istotny szczegół – personalizacja PS5 nie wpływa na gwarancję. Gracze mogą odesłać do producenta zepsutą konsolę z pomalowanymi częściami i jedynie mogą nie otrzymać swoich elementów:

„Proszę pamiętać, że usunięcie i pomalowanie paneli nie unieważnia gwarancji konsoli, o ile numer seryjny i plomba są nadal widoczne/nietknięte. Należy pamiętać, że jeśli w przyszłości konieczna będzie naprawa konsoli i wysłanie jej do nas, nie możemy zagwarantować, że otrzymasz te pomalowane panele”

Jest to naprawdę dobra wiadomość, bo choć mogliśmy się spodziewać, że korporacja nie będzie w tym temacie robić problemów, to jednak warto posiadać takie potwierdzenie. W zasadzie Sony nie bez powodu pozwoliło na wyciąganie paneli z PlayStation 5 – przedstawiciele japońskiego giganta musieli mieć pewność, że gracze będą chętnie odświeżać wygląd PS5.

Panele PS5 można personalizować. Sony potwierdza ważny szczegół dotyczący gwarancji

Źródło: https://www.theouterhaven.net/2020/12/playstation-is-fine-with-you-customizing-the-side-panels-of-the-ps5-doesnt-void-warranty/

Komentarze (79)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper