Iza Łęcka Iza Łęcka 27.11.2020 07:00
PS5 z motywem Spider-Mana
2471V

PS5 z motywem Spider-Mana powstanie. Gracze mogą wygrać efektowne panele

Sony nie spieszy się z ujawnieniem zastępczych paneli do PlayStation 5, mimo że coraz więcej graczy systematycznie prezentuje odświeżone konsole. LetsGoDigital podąża tym tropem: specjaliści od ujawniania patentów zrealizują wizję swojego współpracownika. Użytkownicy PS5 mogą wygrać efektowne elementy.

W październiku redakcja LetsGoDigital wraz z Giuseppe Spinellim przedstawiła atrakcyjną wizję paneli do PS5. Artysta opracował projekt dla fanów Spider-Mana, a jego pomysł został  przyjęty z ogromnym entuzjazmem – dotychczas materiał odtworzono 2,8 mln razy. Pozytywne reakcje skłoniły holenderskich specjalistów od patentów do działania.

Bazując na ogromnym zainteresowaniu, LetsGoDigital postanowiło zrealizować przedstawioną wizję i przygotować pięć profesjonalnie wykonanych paneli – obecnie firma nie może rozpocząć sprzedaży dodatków (zgodnie z ostatnimi informacjami Sony, blokuje przedsięwzięcia tego rodzaju), jednak sympatycy marki PlayStation mogą wygrać atrakcyjny zestaw. Wystarczy subskrybować kanał Giuseppe Spinelliego oraz śledzić konto LetsGoDigital na Twitterze.

Trzeba podkreślić, że nie będzie to zwykły malunek, a autorzy zadbają o przykuwający wzrok motyw pająka, który zostanie stworzony w 3D. Gracze wyczekujący na ozdoby mogą jedynie mieć nadzieję, że tą samą drogą podążą Japończycy, czy też inne firmy, i w przyszłości panele do PlayStation 5 będą wyglądać równie efektownie.

Źródło: https://nl.letsgodigital.org/spelcomputers-games/ps5-faceplates/

Tagi: panele playstation 5 ps5 ps5 panele sony