Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.12.2020 03:00
PS5 konsola Sony
5503V

PS5 ponownie wykupione przez resellerów. Grupa przejęła kolejne 2000 sztuk PlayStation 5

Gdy na całym świecie gracze walczą o choćby jedną sztukę PlayStation 5, grupa CrepChiefNotify przejęła kolejne 2000 egzemplarzy PS5 i chętnie odsprzeda urządzenia z odpowiednim zyskiem. Zdaniem firmy: „łatwo jest kupić konsole”.

Pod koniec listopada informowaliśmy naszych czytelników o grupie CrepChiefNotify, która kupiła blisko 3500 sztuk PlayStation 5 i chętnie sprzedawała konsolę z odpowiednim zyskiem. Firma tłumaczyła, że „nie żałuje” wykupienia PS5 i najwidoczniej biznes się kręci, ponieważ dzisiaj potwierdzono kolejne gigantyczne zakupy.

„Znowu to zrobiliśmy. Nasi członkowie w ciągu ostatnich 48 godzin zdobyli kolejne 2000 konsol. Naszym przedstawicielom łatwo jest kupić te urządzenia. Jeśli próbujesz ją kupić i narzekasz, wystarczy, że dołączysz do reszty i zabezpieczysz swój egzemplarz przez naszą grupę.”

Jak widać CrepChiefNotify bardzo chętnie promuje swoje działania, co jednak nie jest zaskakujące, bo choć gracze krytykują wykupowanie konsol, to jednak członkostwo w grupie kosztuje – miesięczna subskrypcja, dzięki której zainteresowani otrzymają wszystkie instrukcje dotyczące kupowania produktów jest wyceniona na około 40 dolarów.

Sytuacja jest jednak interesująca, ponieważ pojawiają się głosy, według których CrepChiefNotify zawyża swoje wyniki. Redakcja VGC otrzymała informacje od jednego z członków – według anonimowej osoby resellerzy specjalnie zawyżają przedstawione liczby, by zachęcać do swoich usług.

Dziennikarze otrzymali wiadomość o publikowaniu fałszywych reklam – najnowszy materiał zachęcający do CrepChiefNotify zobaczycie poniżej.

PS5 wykupione 2000 sztuk

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/ps5-scalper-group-claims-2000-new-purchases-and-says-its-finding-it-easy-to-obtain-consoles/

Tagi: CrepChiefNotify playstation 5 ps5 sony