Gry na PS5 w promocji! Demon's Souls, Spider-Man: Miles Morales i więcej w lepszych cenach

Gry
2871V
Gry na PS5 w promocji! Demon's Souls, Spider-Man: Miles Morales i więcej w lepszych cenach
Iza Łęcka | 04.12.2020, 12:14

Najnowsza oferta w RTV Euro AGD pozwala sięgnąć po produkcje na PS5 po obniżkach. Takie tytuły jak Demon's Souls, Spider-Man: Miles Morales czy też Godfall kupimy już za 299 zł.

Sony jest jedną z firm oferujących swoje pozycje w wyższym standardzie cenowym, dlatego też między innymi Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition czy też Demon's Souls (przeczytajcie naszą recenzję) na premierę kosztowały po 349 zł. Nie musieliśmy czekać nawet miesiąca, by pierwsze sklepy przedstawiły interesujące oferty – obecnie kilka tytułów kupimy już za 299 zł.

Co ciekawe, sporo została obniżona cena edycji kolekcjonerskiej Marvel's Avengers – Edycja Najpotężniejszych Bohaterów PS4, która teraz kosztuje 499 złotych. Pamiętajcie, że w przyszłym roku tytuł Square Enix otrzyma aktualizację do wersji na next-geny. Jeżeli przed świętami planujecie zakupić nowe akcesoria do grania, na liście znajdziecie również pady w niższych kwotach – przecenione zostały kontrolery HORI oraz PowerA.

Gry na PS5 w promocji

Gry w promocji na inne urządzenia:

* Na liście znajdują się także tytuły, które możemy ulepszyć do wersji na PS5 lub Xboksa Series X

Sprzęt dla graczy w promocji:

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Avengers.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/wyprzedaz-lepiej-jak-jest-weekend-w-rtv-euro-agd-promocje-na-gry-laptopy-oraz-sprzet-gamingowy-04-12/

Komentarze (67)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper