Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2020 16:20
Marvel's Avengers Kapitan Ameryka
719V

Marvel’s Avengers otrzyma aktualizację na PS5 i XSX|S w 2021 roku. Twórcy opóźniają premierę

Twórcy Marvel’s Avengers mierzą się z dużym wyzwaniem rozwijania gry, która ma fanów na całym świecie. Studio potwierdziło właśnie plany na najbliższe miesiące i aktualizacja wykorzystująca moc PlayStation 5 i Xboksów Series X|S zadebiutuje dopiero w przyszłym roku.

Marvel's Avengers nie podbiło rynku, a teraz twórcy muszą jak najszybciej przygotować nową zawartość, która sprawi, że na serwerach wciąż będą pojawiać się chętni do gry. Sytuacja jest trudna, ale zespół ma najwidoczniej plan.

Na początek Crystal Dynamics potwierdziło prace nad czterema obszarami, które zdaniem deweloperów potrzebują poprawek, są to: wydajność i stabilność (pojawi się wsparcie DLSS 2.0), matchmaking oraz rozgrywka sieciowa, nagrody, i zawartość dla doświadczonych superbohaterów. Autorzy stale pracują, by usprawnić każdy z tych elementów i poprawić doświadczenie graczy.

To właśnie z tego powodu zdecydowano się zmienić plany i aktualizacja wykorzystująca moc PlayStation 5 i Xboksów Series X|S zadebiutuje dopiero w przyszłym roku. Deweloperzy chcą zadbać o prawdziwie next-genowe doświadczenie, ale potrzebują więcej czasu.

Gracze oczywiście mogą liczyć, że Marvel’s Avengers włączymy na PS5 i XSX|S, ale w tym wypadku zadziała po prostu wsteczna kompatybilność – już teraz poczujemy szybsze ładowanie oraz stabilniejszą rozgrywkę, ale prawdziwe nowości zostaną udostępnione w przyszłym roku.

Zespół opóźnił także premierę Kate Bishop, która trafi do gry w listopadzie. W tym wypadku Crystal Dynamics chce dopracować bohaterkę oraz jej misje. W 2021 roku produkcja zostanie rozbudowana o Clinta, ale na więcej szczegółów dotyczących rozwoju musimy zaczekać.

Sprawdźcie naszą recenzję Marvel’s Avengers.

Źródło: https://avengers.square-enix-games.com/en-us/news/sotg_oct_2020/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix