Pillars of Eternity i Tyranny za darmo od przyszłego tygodnia. Dzisiaj pobieramy Cave Story+

Gry
1309V
Pillars of Eternity i Tyranny za darmo od przyszłego tygodnia. Dzisiaj pobieramy Cave Story+
Wojciech Gruszczyk | 03.12.2020, 18:25

Epic Games zapowiedziało kolejne darmowe produkcje i na liście znajdują się dwie gry z gatunku RPG. Za oba tytuły odpowiada Obsidian Entertainment i gracze mogą liczyć na świetne opowieści. Na dobry początek możemy pobrać Cave Story+.

Epic Games ponownie zaprasza graczy na promocję, dzięki której tym razem możemy pobrać Cave Story+ – jest to bardzo mocna metroidvania. Wersja na Nintendo Switcha zebrała oceny na poziomie 88%, a pod względem zawartości możemy w tym wypadku mówić o rozbudowanej grze z 2004 roku. W tytule zadbano o między innymi nowe tryby, poziomy trudności oraz odświeżony soundtrack.

Korporacja jednak nie kończy promocji i Cave Story+ będzie dostępne do 10 grudnia. Natomiast od przyszłego tygodnia klienci otrzymają możliwość wrzucenia na swoje konta Pillars of Eternity Definitive Edition oraz Tyranny Gold Edition. W obu sytuacjach mówimy tutaj o bardzo mocnych RPG-ach, które w dodatku trafią do zainteresowanych w specjalnych wydaniach.

Trudno narzekać na ofertę Epic Games, ponieważ systematycznie możemy pobierać ciekawe produkcje, które warto posiadać w swoich cyfrowych bibliotekach. Sprawdźcie również promocję na ekskluzywne gry z PlayStation 4 oraz najnowszy Deals with Gold.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper