Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2020 16:47
FIFA 21 - PS5 vs. PS4 Pro
4550V

FIFA 21 na porównaniu PS5 vs. PS4 Pro. Next-genowa wersja pozytywnie zaskakuje

EA Sports już dzisiaj pozwoliło graczom pobrać next-genową aktualizację do FIFA 21 i produkcja wygląda znacznie lepiej. Twórcy nie kłamali zapowiadając ulepszenie piłkarzy oraz dorzucenie do gry nowego oświetlenia. Tytuł na PS5 wygląda znacznie lepiej.

Premiera FIFA 21 na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S została zaplanowana na 4 grudnia, ale już rano informowaliśmy, że część graczy pobrało aktualizację, dzięki której ulepszyli wersje z PlayStation 4 i Xboksa One. Widzieliśmy już pierwsze fragmenty rozgrywki, ale to dopiero konkretne porównanie pokazuje pracę wykonaną przez EA Sports.

FIFA 21 otrzymała wiele ulepszeń wizualnych, które łatwo dostrzec na najnowszym materiale. Twórcy nie tylko dopracowali twarze piłkarzy, ale zadbali także o nową fakturę włosów czy też dopracowali oświetlenie. Tytuł wygląda znacznie lepiej, co na pewno powinno cieszyć graczy, którym udało się kupić nowe konsole i posiadają już pozycję Elektroników – jak wiadomo produkcję możemy ulepszyć za darmo do nowego wydania.

Warto pamiętać, że next-genowe ulepszenia są dostępne wyłącznie na trzech konsolach (PS5, XSX, XSS) – EA nie oferuje nowości na PC, ponieważ gra nie działałaby na słabszych urządzeniach.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 21