Iza Łęcka Iza Łęcka 03.12.2020 08:15
FIFA 21 Messi
4103V

FIFA 21 na next-genowej rozgrywce. Gameplay z PS5 i Xbox Series X pokazuje „nową jakość”

W najbliższy piątek odbędzie się premiera next-genowej wersji FIFA 21. EA Sports jednak już teraz pozwala pobierać aktualizację, dzięki której właściciele debiutujących ostatnio konsol mogą poczuć „nową jakość” zapowiadaną przez deweloperów. Sprawdźcie gameplay.

Electronic Arts i EA Sports zapowiedzieli w pełni next-genowe wydania Fify 21 – choć deweloperzy nie zdążyli na premierę PlayStation 5 oraz Xboksów Series X|S, nowe edycje trafią na rynek w piątek. Pliki zostały przedwcześnie opublikowane między innymi na PlayStation Store, dzięki czemu posiadacze najnowszej piłki kopanej na PS4 mogą pobrać tytuł z myślą o PS5.

Wśród zapowiadanych nowości znajdują się dopracowane twarze piłkarzy (zobaczycie je na jednym z poniższych materiałów), ale również istotne zmiany w prezentacji spotkań oraz w samej rozgrywce. Poniżej ujrzycie gameplay, który przedstawia kilka istotnych urywków z gry. Ruch sportowców zostanie dopracowany, a to dzięki wykorzystaniu Responsive Multi-Touch Animations, które poprawiają efekty animacji, zwinność oraz kontrolę nad piłką – za sprawą technologii Off-Ball Humanization jej zachowania będą jeszcze bardziej realistyczne.

Wkraczając na boisko gracze doświadczą poprawionego oświetlenia, a deweloperzy nie zapomnieli o wykorzystaniu możliwości DualSense. Wszystko to ma sprawić, że mecze w FIFA 21 będą niesztampowym, świeżym doznaniem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21 playstation 5 ps5 Xbox xbox series x