Iza Łęcka Iza Łęcka 03.12.2020 13:31
Call of Duty: Warzone Wyspa
1134V

Call of Duty: Warzone otrzyma wkrótce nową mapę. Wyciek potwierdza powrót na wyspę

Potwierdzają się plotki dotyczące powrotu Alcatraz do Call of Duty: Warzone. Już wkrótce entuzjaści Battle Royale powinni pobrać sporą aktualizację, dzięki której walka przeniesienie się na nowy teren.

O pojawieniu się Alcatraz w popularnej produkcji Infinity Ward pisaliśmy we wrześniu, tymczasem zbliżający się patch Call of Duty: Warzone powinien w końcu ujawnić wszystkie atuty odświeżonej lokacji. 10 grudnia zostanie opublikowany duży zestaw plików udoskonalających strzelankę Activision, który połączy tytuł Battle Royale z Call of Duty: Black Ops Cold War.

Gracze dotarli już do grafiki prezentującej nowe więzienie. Twórcy zdecydowali się na rebranding, jednak dynamiczne starcia ponownie będą zlokalizowane na wyspie. Jakie niespodzianki będzie kryła przed sympatykami Warzone owa miejscówka? Tego jeszcze nie wiemy.

Aktualnie w Call of Duty: Warzone pojawiła się jedna mapa, jednak deweloperzy systematycznie zaskakiwali użytkowników przeróżnymi wariacjami dotyczącymi trybów. Pojawienie się nowej lokalizacji może okazać się niemałym wabikiem, który odświeży zabawę i zachęci graczy do strzelania. Infinity Ward na pewno pokusi się o kolejne niecodzienne rozwiązania w zmaganiach. Przypomnijmy, że w klimatyczny Battle Royale zagramy nawet w 120 fps na Xboksie Series S.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/12/call_of_duty_warzone_leak_reveals_return_of_alcatraz_map

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward