Iza Łęcka Iza Łęcka 14.09.2020 13:38
Call of Duty: Warzone
681V

Call of Duty: Warzone dorobi się Alcatraz. Kultowa mapa znaleziona w plikach gry

Twórcy Call of Duty: Warzone przygotowują sporą niespodziankę dla sympatyków strzelania. Gracze już wkrótce mogą trafić do odświeżonego Alcatraz, które zyskało wielką popularność za czasów Call of Duty: Blackout. Więzienie stanie się areną wielu emocjonujących starć.

Activision coraz prężniej promuje Call of Duty: Black Ops Cold War, którego beta rozpocznie się za niespełna miesiąc. W nadmiarze obowiązków wydawca nie zapomina jednak o gigantycznej bazie graczy Call of Duty: Warzone. Mapa z darmowego Battle Royale ma zostać odświeżona, ale wydaje się niezwykle prawdopodobne, że deweloperzy nie przygotują wyłącznie kosmetycznych zmian. W nowej aktualizacji znaleziono odwołania do Alcatraz – mapy z Call of Duty: Blackout, czyli trybu Battle Royale z Call of Duty: Black Ops IIII.

Wzmianki o lokacji pochodzą z najnowszych plików do Call of Duty: Warzone, co sugeruje, że Infinity Ward przygotowuje się do ujawnienia mapy. Wszystkie szczegóły zostały przedstawione przez TheGamingRevolution, który jako pierwszy potwierdził darmową grę Battle Royale w uniwersum Call of Duty i zdradził nazwę tytułu.

Obecnie YouTuber skupia się nad odświeżeniem mapy, tymczasem światło dzienne ujrzały już zdjęcia plików, które potwierdzają plany deweloperów odpowiedzialnych za Call of Duty: Warzone. Brakuje jedynie wiadomości, kiedy możemy spodziewać się zmian na serwerach. Wydaje się bardzo prawdopodobne, że lokacja zostanie udostępniona blisko premiery Call of Duty: Black Ops Cold War.

Warto wspomnieć, że kilka miesięcy temu to Jeff Grubb wspomniał, że Blackout w pewnej formie powróci w tym roku:

Źródło: https://www.dexerto.com/call-of-duty/cod-leakers-claim-blackouts-alcatraz-map-is-coming-to-warzone-1419221

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward