Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 30.11.2020 17:18
Doom Eternal
524V

DOOM Eternal. Data premiery na Nintendo Switch ujawniona

Bethesda, firma wprowadzająca gry z serii DOOM na rynek, poinformowała, że DOOM Eternal pojawi się na Nintendo Switch już 8 grudnia.

Doom Eternal to ogromny hit i jedna z najlepszych produkcji, które pojawiły się na rynku w tym roku. Gra zebrała bardzo wysokie oceny w recenzjach (również od nas), co pozwoliło id Software świętować sukces i udowodnić niecierpliwym osobom, że czasami lepiej przesunąć datę premiery i wydać na rynek dopracowany do maksimum produkt, aniżeli dostarczyć zainteresowanym coś niedopracowanego, średnio grywalnego.

Tak jak poinformowaliśmy Was tydzień temu, najnowsza odsłona FPS-owej serii będzie dostępna na przenośnej konsoli Japończyków wyłącznie w cyfrowej formie, a o tej pudełkowej możemy zapomnieć. Jak podał wydawca - firma Bethesda - DOOM Eternal na NS będzie dostępny już od 8 grudnia bieżącego roku.

W DOOM Eternal na Nintendo Switch pojawi się celowanie ruchem, opcja sterowania pozwalająca na wykorzystanie żyroskopów. Będzie jej można używać w połączeniu z drążkiem, aby uzyskać idealną mieszankę immersji i celności. Gracze mogą również sprawdzić swoje umiejętności w BATTLEMODE, trybie sieciowych rozgrywek wieloosobowych 2 vs 1. To w nim w pełni uzbrojony Slayer mierzy się z dwoma demonami kontrolowanymi przez graczy w starciach do trzech zwycięstw.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software ns premiera